مهارت آموزی

برای اطلاعات درباره مهارت ها محتوای زیر را مشاهده نمایید

مهارت آموزی

مهارت آموزی در زمینه فناوری های نوین، چالشی است که هم سازمان ها و هم صنعت فناوری با آن مواجه است. تعداد افراد دارای مهارت های فنی که در زمینه های علم داده، هوش مصنوعی و امنیت سایبری متخصص باشند بسیار کم است و این گپ موجود، دائما در حال بزرگ شدن و افزایش است. اما خبر خوب این که، فارغ التحصیلان دانشگاه و متخصصان می توانند از فرصت های شغلی متنوع در این زمینه استفاده نمایند. فناوری های نوظهور بسیار سریع در حال حرکت هستند. فقط باید گام های درستی برای ایجاد شایستگی در زمینه های مربوطه بردارید. بنابراین، یادگیری مبانی یک حوزه تحصیلی اکنون از طریق دوره های حرفه ای IT و دوره های دارای گواهینامه با کاراسان به شما امکان می دهد تا خود را آپدیت کرده و یا در حوزه های جدیدتری کسب مهارت نمایید. و البته، توسعه مهارت های انسانی نیز کلید موفقیت در بازار امروز است. دوره های آنلاین ما برای توسعه مهارت های انسانی کمک می کند تا در مصاحبه های خویش از سایرین متمایز شوید.

بنابراین، چه در حال یادگیری مهارت های جدید باشید و چه در صدد تقویت و آپدیت مهارت های پیشین خود باشید، اطمینان داشته باشید که بازار کار، مهارت شما را خواهان است.

 

جایگزین شدن مشاغل با هوش مصنوعی و لزوم فراگیری مهارت های نوین

بخش های زیادی از صنعت وجود دارد که در آن انواع خاصی از مشاغل با هوش مصنوعی جایگزین می گردند. صنایعی مانند مراقبت های بهداشتی، کشاورزی و خدمات تجاری در حال حاضر متوجه این تغییرات هستند و مطمئناً سایر صنایع نیز از این روند پیروی خواهند کرد. افرادی که از طریق دوره های حرفه ای IT و دوره های گواهی در فناوری های نوظهور مهارت کسب می کنند، اکنون گامی ارزشمند به سمت یک حرفه جدید که سرشار از پتانسیل است بر می دارند.
طبق گزارش مجمع جهانی اقتصاد منتشر شده در سال 2020 (گزارش آینده مشاغل)، هوش مصنوعی تا سال 2025 جایگزین 85 میلیون شغل در سراسر جهان خواهد شد. با این حال، جای نگرانی نیست؛ چرا که پیش بینی می شود که این فناوری، 97 میلیون شغل جدید نیز ایجاد کند. بنابراین افرادی که مهارت های خود را از طریق دوره های فناوری های نوظهور توسعه می دهند، نه تنها مشاغل موفقی خواهند داشت، بلکه به شکل دهی مشاغل و صنایع آینده نیز کمک خواهند کرد.
 
چرا کارآسان؟ 
وقتی در یکی از دوره ها یا مهارت های حرفه ای کارآسان ثبت نام می کنید، منابع مختلف آموزشی، مهارت های شما را فراتر از تکه کاغذی تحت عنوان مدرک، توسعه می بخشند. با بهره مندی از خدمات و راهنمایی مدرسان و اساتید کارآسان، و تجربه عملی که از طریق دوره ها به دست می آورید، ما پروسه یادگیری عمیقی که فراتر از صدور یک گواهینامه است برای شما تسهیل می کنیم. پروژه ها و آزمایشگاه های عملی ما در ایجاد آموزش عمیق، ایجاد اعتماد به نفس و شایستگی لازم در زمینه های تخصصی موثر واقع خواهند شد. 
 
از طریق ثبت نام در دوره های مهارت محور کارآسان، می توانید از طریق پروژه ها، آزمایشگاه های عملی که داده های دنیای واقع را شامل می شوند، تجربه کسب کنید. شما می توانید مهارت های مورد نیاز و تجربه عملی ارزشمندی که به دست آورده اید را بلافاصله با استخدام شدن در یک مجموعه، به نمایش بگذارید.
ما می دانیم که رویکرد انسان محور - جایی که فرد در مرکز همه کارها قرار می گیرد – مسئله ای است که دانشجویان کاراسان را در مسیر موفقیت با سرعت نور پیش می برد. ما می دانیم و می فهمیم که افراد به روش های مختلف یاد می گیرند. بنابراین، از طریق ایجاد تعادل در آموزش خود گام و تحت رهبری مربیان خبره، پروسه یادگیری را بسیار نرم و سریع پیش می بریم. بدین سان، یادگیری حرفه جدید همراه با پشتیبانی و راهنمایی مربیان و تعامل با همتایان و سایر دانشجویان تقویت می شود. به علاوه، ما امکان دسترسی به پروژه های صنعتی را برای تجربه عملی و علمی در مقابله با چالش های شغلی در دنیای واقعی فراهم می کنیم.
 
با کارآسان، اعتبار حرفه ای خویش را ارتقا دهید
در قرن بیست و یکم، عصری مدرن که به سختی می توان با سرعت تغییر آن همگام شد، ماموریت ما این است که راهنما و منبع قابل اعتمادی برای یادگیرندگانی باشیم که می خواهند از طریق تعهد خود به یادگیری مادام العمر در کار و زندگی موفقیت را برای خود و اطرافیانشان رقم زنند.
گواهینامه ها، انگیزه، تخصص و دانش فنی شما را در یک مجموعه مهارت خاص نشان می دهد. دریافت گواهینامه های دانشگاهی، آموزشگاهی و فنی و حرفه ای که در کاراسان به صورت آنلاین ارائه می شود، به شما کمک می کند تا برای مدیران استخدامی متمایز گردید و در عین حال شانس خود را برای استخدام افزایش دهید. بدین سان، می توانید به فرصت های شبکه دسترسی پیدا کنید و عضوی از یک تیم حرفه ای خبره و ماهر شوید. 
ثبت نام در دوره های مهارتی

برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

هر روز هفته از 9 صب تا 16 بعدازظهر

مشاوره رایگان