ساخت رزومه کاری حرفه‌ای

برای اطلاعات درباره ساخت رزومه محتوای زیر را مشاهده نمایید

دو زبانه

شما می‌توانید به زبان‌های فارسی و انگلیسی رزومه بسازید و در فرصت های شغلی خود استفاده نمایید.

ساخت چندین رزومه

این امکان برای شما فراهم است که با یک حساب کاربری، به هر تعداد که مایل هستید، رزومه تهیه کنید.

اشتراک‌ گذاری رزومه

شما می‌توانید با ۲ فرمت خروجی PDF و HTML رزومه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید.

تعریف کد QR

با تعریف کد QR این امکان وجود دارد که امکان دسترسی به رزومه‌تان را برای دیگران نیز فراهم کنید.

رزومه ‌سازی

بر کسی پوشیده نیست که بازار کار حوزه ای بسیار رقابتی است. همانطور که متخصصان جوان بیشتری از دانشگاه فارغ التحصیل می شوند، دستیابی به مشاغل مرتبط با تخصص کارجو، بسیار کمتر و دست نایافتنی تر می شود. ابزارهای آنلاین جستجوی کار، همراه با افزایش تقاضا برای کار از راه دور در طول همه گیری کرونا، رقابت را بیش از پیش افزایش داده است. به همین دلیل است که امروزه داشتن یک رزومه مدون و حرفه ای بسیار حائز اهمیت است. کاراسان در فرایند رزومه سازی، بدون نیاز به هیچ پیش نیاز و تجریه ای در کمترین زمان و با داده های شما، مناسب ترین رزومه شخصی سازی شده و منحصر به فرد را برای شما می سازد.  

هدف اصلی از نگارش یک رزومه حرفه ای چیست؟

هدف اصلی رزومه نویسی حرفه ای برجسته کردن مهارت ها و تجربیات مرتبط با حوزه کاری شماست. شما می خواهید که کارفرمای آینده شما متوجه متمایز بودن مهارت هایتان شود! یک رزومه حرفه ای بهترین (و تنها) شانس شما برای ایجاد یک تاثیر اولیه عالی است.
هنگامی که کارفرما رزومه شما را بررسی می کند، بلافاصله مهارت های نوشتاری و سازمانی و همچنین توجه شما به جزئیات را ارزیابی می کند. تمامی این مسائل بدون در نظر گرفتن محتوا و فقط از طریق بررسی  قالب رزومه قابل انتقال است و یکی از نکات حائز اهمیت همین است که استانداردهای بالا و فرمت رزومه حرفه ای قابل قبولی را در نگارشتان رعایت کنید.
رزومه ساز را می توان به عنوان یک ابزار آنلاین تعاملی که با قالب های مختلف رزومه ارائه می شود تعریف کرد که می تواند برای طیف گسترده ای از صنایع استفاده شود. قالب ها دارای چندین تم چشم نواز برای مطابقت با سبک متقاضی کار هستند.
همچنین می  توان قالب  ها را برای مطابقت با نیازهای مختلف متقاضیان کار سفارشی کرد. به عنوان مثال، می  توانید فونت  ها، رنگ  ها، طرح  بندی و اندازه  ها را تغییر دهید.
اکثر افراد هنگام جستجوی کار که از آنها خواسته می شود رزومه خود را برای استخدام کنندگان ارسال کنند، دو گزینه پیش روی خود دارند. گزینه اول شامل صرف زمان زیادی برای تهیه یک رزومه مناسب است که با الزامات هر یک از فرصت های شغلی مورد درخواست مطابقت داشته باشد. گزینه دیگر شامل ارائه یک الگوی رزومه استاندارد است که به طور کلی در مورد کارجو، سوابق شغلی و اینکه چه کسی است صحبت می کند. این الگوهای استاندارد را می توان تغییر داد تا با نیازهای مختلف شغلی که فرد درخواست می کند مطابقت داشته باشد. با نگاهی گذرا به دو گزینه مذکور، بدیهی است که استفاده از قالب، گزینه بهتری است؛ چراکه، زمان کمتری مصرف می کند و دقیق است. بنابراین، از چه چیزی برای ساخت این قالب ها استفاده می کنید؟ اینجاست که سازندگان رزومه وارد کار می شوند.
امروزه هزاران رزومه ساز در دسترس هستند، اما همه آنها خوب نیستند. اگر به دنبال یک سازنده رزومه برای دریافت الگویی هستید که استخدام کنندگان را شگفت زده کند، می توانید رزومه ساز کاراسان را امتحان کنید. کارآسان یک رزومه ساز آنلاین رایگان است که این کار را برای شما به راحتی و در مدت زمان کوتاهی انجام می دهد. 

چرا رزومه ساز کارآسان؟

-با رزومه ساز کاراسان، شبکه ارتباطات خود را گسترده تر کنید

با استفاده از رزومه سازها و قالب ها، جویندگان کار می توانند هر روز رزومه های زیادی را در مقایسه با تعداد رزومه هایی که می توانند بدون سازنده ارسال کنند، به واحدهای استخدامی ارسال نمایند و همچنین، قالب هایی که از سازندگان دریافت می کنند را می توانند در مدت زمان کوتاهی به روز نمایند. علاوه بر این، آنها را می توان به راحتی برای مطابقت با نیازهای مختلف فرصت های شغلی سفارشی کرد. امکان ارسال کردن درخواست های متعدد در یک زمان کمتر، به جویندگان کار کمک می کند تا هر چه زودتر مناسب ترین گزینه را برای اشتغال برگزینند و مشغول به کار شوند.

-رزومه ساز کارآسان، اولویت هایتان را یادآور می شود

هر استخدام کننده ای به دنبال اهدافی برای سازمان خود بوده و انتظار و مطالباتی از جویندگان کار در سمت شغلی مورد نظر دارد. این اشتباه نیست، و در حالی که جویندگان کار هیچ گزینه ای ندارند جز اینکه مطمئن شوند که تمام این خواسته ها را برآورده می کنند، آنها هنوز باید بفهمند چه چیزی برای آنها اهمیت دارد و اولویت های خود را دارند. کارجو مهمترین فرد در هنگام درخواست کار است. اعتبار، انتظارات و تخصص آنها همیشه باید در اولویت باشد. استفاده از رزومه سازها این موارد را به آنها یادآوری می کند و تضمین می کند که آنها را در مکان های مناسب در رزومه خود فهرست کرده اند.

-صرفه جویی در زمان

نوشتن رزومه زمان زیادی را از شما می گیرد. برخلاف تصور بسیاری از مردم، رزومه سازی، چیزی فراتر از فهرست کردن مهارت ها، تجربه های کاری و تحصیلات شماست. جویندگان کار همچنین باید یک طرح و قالبی مناسب دریافت کنند و آن را برای مطابقت با نیازهای خود و همچنین با نیازهای استخدام کنندگان سفارشی کنند. با این حال، سازنده رزومه کاراسان با قالب و طرح آماده ارائه می شود. افراد جویای کار فقط باید مدارک و اطلاعات خود را وارد کنند. این باعث صرفه جویی در زمان قابل توجهی می شود که می توانست صرف دوره های آموزشی یا حتی شبکه سازی شود.

-رزومه ساز کارآسان، رایگان و مقرون به صرفه

امروزه هزاران رزومه ساز و قالب موجود است که برخی از آنها نیز چنین خدماتی را به صورت رایگان ارائه می دهند. جویندگان کار می توانند آنچه را که سازندگان رزومه رایگان ارائه می دهند بررسی کنند و الگویی را انتخاب کنند که با شرایط آنها مطابقت داشته باشد. کسانی که مایل به استفاده از یک الگوی منحصر به فرد هستند می توانند رزومه سازهایی را دریافت کنند که طرح های برتر را ارائه می دهند. این سازندگان با قالب های منحصر به فرد با قیمت های مقرون به صرفه عرضه می شوند. رزومه ساز کارآسان، کمک می کند تا رزومه خود را در کوتاه ترین مدت سازماندهی کنید. همیشه باید مطمئن شوید که رزومه شما به خوبی پر شده و به صورت حرفه ای سازماندهی شده است. هنگام بررسی درخواست  های شغلی، استخدام  کنندگان به احتمال زیاد رزومه  های سازمان  یافته  ای را در مقایسه با رزومه  هایی که چنین نیستند، بررسی می  کنند. رزومه ساز و قالب تضمین می کند که افکار شما سازماندهی شده اند.

-بدون نیاز به هیچ تجربه و آموزشی، رزومه خود را بسازید

استفاده از رزومه ساز و قالب نیازی به داشتن تجربه ندارد. چرا که شما الگوهایی را دریافت می کنید که پر کردن آنها آسان است. اگر طرح ارائه شده مطابق با الزامات شما نیست، می توانید به راحتی آن را بدون هیچ مشکلی تغییر دهید. کسانی که قبلا هرگز رزومه ای ننوشته اند نباید نگران رزومه سازان باشند. چنین افرادی می توانند یک قالب دریافت کنند و به سادگی مشخصات خود را مطابق با چیدمان قالب پر کنند.

-افزایش اعتماد به نفس افراد جویای کار

در نهایت، یکی از مهمترین چیزهایی که جویندگان کار در ملاقات با استخدام کنندگان به آن نیاز دارند، اعتماد به نفس است. سازندگان رزومه اطمینان حاصل می کنند که آنها (جویندگان کار) رزومه های حرفه ای طراحی و قالب بندی کرده اند، چیزی که اعتماد آنها را تقویت می کند. داشتن چنین احساس اطمینانی نسبت به خود هنگام ملاقات با استخدام کنندگان بسیار مهم و تاثیرگذار است.

ساخت رزومه حرفه‌ای

برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

هر روز هفته از 9 صب تا 16 بعدازظهر

مشاوره رایگان