مدرسین و اساتید

پلتفورم آموزش آنلاین مدرسین و اساتید

پاندمی کرونا نقطه عطفی در تمرکز بر اصلاح روش های آموزشی، مدل های یادگیری و تعیین استراتژی های طراحی روش های یادگیری، به ویژه در حوزه وب و آموزش آنلاین گردید. اما، پس از پاندمی نیز، دانشجویان و دانش آموزان بنابر بسیاری دلایل و انگیزه ها، علاقمندند تا دروس و آموزش های خود را از طریق یک پلت فرم آنلاین پیش برند. برخی از این انگیزه ها شامل انعطاف پذیری و راحتی، دریافت نتایج یکسان، دقت و یادگیری بالاتر و تعامل بهتر با همکلاسی ها می باشد. برای محقق شدن این نتایج، دسترسی به یک پلتفورم بی نقص آموزش انلاین، از ضروریات است. پلتفورم آموزش آنلاین کارآسان مناسب اساتید و مدرسان بوده و می تواند تجربه ای بی نظیر از آموش آنلاین را میسر سازد.

 کاربری آسان

استفاده از یک پلت فرم یادگیری آنلاین باید آسان بوده و با دستورالعمل هایی که برای تمام اقشار جامعه واضح باشد، طراحی گردد. رابط کاربری ساده و شهودی، استفاده از این پلتفورم را برای دانش آموزان و معلمان آسان تر ساخته و پروسه پرچالش آموزش الکترونیکی را با چالش های دیگری از این دست روبرو نمی سازد.

 امکان ایجاد ارتباط بلادرنگ انلاین

پلتفورم آموزش آنلاین مدرسین و اساتید کارآسان، به ابزارهای ارتباطی بلادرنگ مانند چت و کنفرانس ویدیویی مجهز می باشد که برای تعامل بهتر معلمان و دانش آموزان با یکدیگر مفید و ضروری است. و امکان طرح سوال، رفع اشکال، روشن کردن شبهات و بحث در مورد موضوعات مختلف را فراهم می سازد.

 امکان مطالعه آفلاین

با توجه به شرایط اینترنت ایران، ممکن است بسیاری اوقات نه از طریق وایفای و نه از طریق دیتای تلفن همراه، به اینترنت دسترسی نداشته باشید. گاهی اوقات، شما در یک مثلث برمودای سیگنال قرار می گیرید. در چنین شرایطی، امکان مطالعه آفلاین وارد صحنه می گردد. دانش  جویان می توانند از این طریق، محتوای بارگذاری شده را دانلود کرده و بعداً مطالعه نمایند.

 هاست ابری

پلتفرم های مبتنی بر هاست ابری مقیاس پذیری، امنیت و امکان دسترسی را تضمین می کنند. دیگر خبری از گم شدن درایوهای USB یا سرورهای قدیمی نیست. کارکرد هاست ابری به گونه ای است که گویی کتاب های درسی شما در آسمان دیجیتال شناور بوده و در مواقع ضروری، آماده فرود در مکان دلخواه شما باشند. 

 تعامل و مشارکت فعال کاربران

ابزارهای جذابی مانند اتاق های گفتگو و محتوای چندرسانه ای تجربه یادگیری آنلاین را چند برابر می کنند. این ویژگی ها مشارکت فعال و همکاری را در بین دانش آموزان ترویج می نمایند.

مجهز به ابزارهای ارزیابی

یادگیری بدون ارزیابی مانند پختن کیک بدون مزه کردن آن است. آزمون ها، تکالیف و امتحانات، قاشق های سنجش کیفیت آموزش هستند. و کیست که برای کسب یک ستاره طلای مجازی با شرکت در یک ارزیابی و امتحان نکوشد؟ پلت فرم آموزش الکترونیکی باید دارای ویژگی ارزیابی میزان پیشرفت دانشجو باشد که می تواند شامل ارزیابی نمرات مسابقه، تکمیل تکالیف و عملکرد کلی فرد باشد.  

  تجزیه و تحلیل

اعداد، همواره در امر آموزش و پرورش داستان حقیقی را بازگو می کنند.داده های تحلیلی، اساتید حوزه های مختلف علوم را قادر می سازد تا عملکرد دانشجویان را ارزیابی کنند، روندها را مشخص نمایند و استراتژی های تدریس خود را تنظیم و اجرا کنند. نتایج حاصل از داده های موثق، می تواند به اساتید و مربیان کمک کند تا نیازهای دانشجویان و دانش آموزان خود را شناسایی کرده و پیشرفت آنها را پیگیری نمایند. پلتفرم های آموزش آنلاین کارآسان، ابزارهای تجزیه و تحلیل یادگیری را برای تجزیه و تحلیل عملکرد دانش آموز و بهبود استراتژی های آموزشی ارائه فراهم کرده است.

 امکان مدیریت جامع دوره

یک پلتفرم آموزش الکترونیکی منحصر به فرد، باید امکان مدیریت دوره را برای داشتن تجربه ای بی نقص از امر آموزش به کاربران ارائه دهد. بدان معنی که اساتید قادر باشند تا به راحتی مطالب درسی مختلف در قالب وویس، ویدیو ها و مطالب مکتوب را بارگذاری کنند. امکان مدیریت دوره به صورت جامع، همچنین ایجاد و مدیریت تکالیف دانشجویان را آسان تر می سازد. از سویی، امکان ایجاد ددلاین برای پروژه ها و تکالیف دانشجویی به صورت آنلاین می تواند از ایجاد بی نظمی و متعاقبا، تضییع حقوق دانشجو جلوگیری نماید. به علاوه، این ویژگی، به معلمان اجازه می دهد تا نحوه عملکرد دانش آموزان را در دوره پیگیری کنند، مانند حضور و غیاب و وارد کردن نمرات امتحانی. به طور کلی، این ویژگی ها سازماندهی دوره های آموزشی را برای معلمان آسان تر می کند و دانش آموزان را در مسیر یادگیری فعال نگاه می دارد.

 مناسب برای انواع دستگاه های هوشمند

یک پلتفرم آموزش الکترونیکی ایده آل، باید بتواند بر روی همه دستگاه های الکترونیکی نصب و اجرا شود. مشاهده اعلان «متأسفیم، این محتوا با دستگاه شما سازگار نیست» اصلا جذاب نیست. این پلتفرم باید در دستگاه های مختلف مانند تلفن، تبلت و لپ تاپ قابل دسترس باشد.

 فراهم آوردن امنیت محتوا

دانش جویان شما سزاوار یک پلتفورم امن برای بارگذاری تکالیف حساسی همچون پایان نامه، مقاله و ... هستند. امنیت محتوا و مدیریت حقوق دیجیتال مالکیت معنوی افراد را مد نظر قرار می دهد. علاوه بر این، این پلتفرم باید دارای ویژگی های امنیتی قوی باشد تا اطمینان حاصل شود که داده های دانشجویی و اطلاعات مالی ایمن هستند. کارآسان، کانال های ارتباطی امنی را برای تعامل ایمن دانش جویان و اساتید ارائه می دهد. با کارآسان:

امکان برگزاری کلاس آنلاین در محیط شبیه سازی شده کلاس مجازی

برگزاری دوره های ویدئویی

برگزاری آزمون های آنلاین تستی و تشریحی

تکلیف و تمرین دهی

برگزاری جلسات و همایش های آنلاین

رزومه سازی تخصصی

ارائه گواهینامه پایان دوره

امکان عقد قرارداد با مدرس و آموزشگاه و اعطای پنل کاربری

مشاوره های تخصصی و آنلاین

زمان بندی کلاس ها

امکان عقد قرارداد با شرکت ها و اعطای پنل کاربری

استخدام و نشر آگهی های استخدامی

آزمون استخدامی آنلاین

انجام مصاحبه فنی و عمومی آنلاین

اطلاع رسانی های پیامکی

امکان نظردهی به استاد

متصل به درگاه های بانکی

گزارش گیری کامل از دوره ها

آزمون های شخصیت شناسی و شغلی

و امکان چت و ایجاد گروه گپ برای دانشجویان و اساتید

میسر می باشد.

برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

هر روز هفته از 9 صب تا 16 بعدازظهر

مشاوره رایگان