وکلا

پلتفورم آنلاین مشاوره حقوقی وکلا 

پیش از این، مشاوره حقوقی وکلا با استفاده از تلفن ثابت یا با نوشتن نامه انجام می شد. رقابت وکلای هر منطقه نیز تنها با شرکت های حقوقی آن منطقه بود. اما ظهور فناوری تغییرات قابل توجهی را برای متخصصان حقوقی به همراه داشته است. امروزه همه چیز با فشار دادن یک دکمه در دسترس است. و اکنون، وکلا نه تنها با سایر شرکت های حقوقی رقابت می کنند، بلکه با انبوهی از فرم های حقوقی موجود در اینترنت نیز رقابت می کنند.
جهت حل چالش های فعلی و آتی این حوزه در جهان مدرن، می توان با راه اندازی یک  پلتفرم مشاوره حقوقی آنلاین که در آن وکلا می توانند تجربه، بینش و تخصص منحصر به فرد خود در مشاوره، مالیات، مالکیت معنوی، دعاوی حقوقی و موارد دیگر دارند روی میز بگذارند، آغاز کرد.

 بازتعریف «دسترسی به عدالت» - بسترهای مشاوره حقوقی آنلاین

یک پلتفرم مشاوره حقوقی آنلاین به کاربران این امکان را می دهد که بدون زحمت با یک وکیل خوب به صورت آنلاین مشورت نمایند. چنین پلتفرمی می تواند به کاربران کمک کند تا بر اساس پارامترهایی مانند بودجه، زمان و موارد دیگر، به صورت انلاین از بهترین و خوشنام ترین وکلا مشاوره بگیرند.
همچنین می توان از این بستر برای انتخاب یک وکیل خاص و تعیین وقت مشاوره با آنها استفاده کرد. بر اساس در دسترس بودن وکیل، کاربران می توانند تاریخ و زمان مشاوره را انتخاب کنند. همچنین یک شخصیت مرکزی (ادمین) وجود دارد که می تواند کل وب سایت یا پلتفرم را مدیریت کند و همچنین انعطاف پذیری لازم برای اجرای کارآمد و مؤثر فرآیندهای مقیاس بزرگ را دارد.

 گردش کار یک پلتفرم مشاوره حقوقی آنلاین

در یک سیستم مشاوره حقوقی مرسوم، ساعات مشاوره بر رضایت و حفظ کاربر اولویت داشت و رویکرد آن یک طرفه بود زیرا بهترین گزینه برای مشتری توسط مشاور حقوقی یا شرکت حقوقی تعیین می شد. با این حال، با جهانی شدن و دیجیتالی شدن، مشتریان اکنون می توانند یک مشاور حقوقی را بر اساس حوزه تخصصی، بودجه ساعتی و موارد دیگر انتخاب کنند. این امر به مشتریان کمک کرده است تا کنترل بهتری بر نیازهای قانونی خود داشته باشند. در این بخش، گردش کار یک  پلتفرم مشاوره حقوقی آنلاین را بر اساس انواع کاربران توضیح می دهیم. همچنین، یک رابط مجزا برای همه (انواع کاربری) طراحی شده است تا تجربه کاربری را به حداکثر برساند.

1. مشتریان با وارد کردن مشخصات خود ثبت نام می کنند.
2. پس از ورود به سیستم، مشتریان پلتفرم را بررسی می کنند و با استفاده از پارامترهایی مانند تخصص، هزینه ها، مکان و موارد دیگر، مشاوران حقوقی خود را انتخاب می کند.
3. سپس مشتریان با توجه به در دسترس بودن، یک مشاور حقوقی را انتخاب می کنند، یک مشاوره رزرو می کنند و پرداخت را انجام می دهند.
4. بر اساس در دسترس بودن مشاور حقوقی، مشتری از طریق کانال های دیجیتال امن مانند چت، تماس های تصویری یا صوتی که رمزگذاری شده اند، مشاوره دریافت می کند. این برای اطمینان از محافظت از اطلاعات ممتاز مشتری و وکیل است.
5. اگر وکیل درخواست مشاوره را نپذیرد، مبلغ رزرو استرداد می شود.

 گردش کار مشاوران حقوقی

1. مشاوران حقوقی با درج مشخصات خود در پلتفرم ثبت نام می کنند.
2. ادمین ثبت نام را تایید می کند.
3. مشاوران حقوقی می توانند خدمات خود را از طریق تبلیغات، رتبه بندی، بررسی و غیره عرضه کنند.
4. اگر مشتری درخواست رزرو ارسال کند، مشاور می تواند بر اساس در دسترس بودن آن را بپذیرد یا رد کند.

 - صنعت خدمات حقوقی در حال رونق است

پلتفرم مشاوره آنلاین وکلا بخشی صنعتی با رشد سریع است و جهانی شدن مهمترین عامل در تعیین چشم انداز بازار خدمات حقوقی است. علاوه بر این، با دیجیتالی شدن و استفاده از نرم افزار اتوماسیون برای خدمات حقوقی، به مشتریان چند ملیتی خدمات ارائه می شود. بر اساس تحقیقات، اندازه بازار خدمات حقوقی جهانی در سال 2020 به 849.28 میلیارد دلار برآورد شد.

- حضور آنلاین به معنای دسترسی بیشتر است

داشتن یک پلتفرم مشاوره حقوقی آنلاین به این معنی است که می توانید به وکلای خود بستری بدهید تا از راه دور به مشتریان مشاوره مجازی ارائه دهند. توانایی کار در هر نقطه از جهان باعث می شود که آنها بیشتر در دسترس مشتریان باشند. در نتیجه،  پلتفرم مشاوره حقوقی شما با نرخ تبدیل بالاتری کارآمدتر خواهد بود. همچنین، بر اساس مطالعه خدمات حقوقی گوگل، 74 درصد از افراد برای مشاوره حقوقی به صورت آنلاین مراجعه می کنند.
کارآسان، یک  پلتفرم خدمات حقوقی آنلاین است که به شما در یافتن وکیل و دریافت مشاوره در خصوص املاک، حقوق جزا، مهاجرت، ورشکستگی، جنایی و موارد دیگر کمک می کند.

پلتفرم مشاوره آنلاین وکلا – چگونه شروع کنیم؟

یک بازار خدمات حقوقی دیجیتال با دموکراتیک کردن صنعت حقوقی، شیوه ارائه خدمات حقوقی به مشتریان را مجددا مهندسی می کند. بنابراین یک  پلتفرم مشاوره آنلاین وکیل را می توان با 3 مرحله زیر شروع کرد:

تحقیق رقبا
داشتن یک طرح کسب و کار
آموزش استفاده از پلتفرم

 تحقیق رقبا

بازار مشاوره حقوقی آنلاین در حال رشد است و از آنجایی که مشتریان در حال انتقال به کانال های آنلاین برای مشاوره وکیل مجازی هستند، انجام تحقیقات عمیق در بازار مهم است. چند جنبه که باید در نظر گرفته شود عبارتند از:
رقبای شما چه کسانی هستند؟
چه چیزی را مشتریان در مورد آنها دوست دارند؟
چگونه می توانید یک  پلتفرم مشاوره حقوقی را انتخاب که ویژگی ها و عملکرد بهتری نسبت به آنها ارائه دهد؟
هنگامی که از رقبای خود آگاه شدید، چشم انداز خوبی از مخاطبان هدف خود به شما ارائه می دهد و می تواند به شما در ترسیم نقشه راه برای  پلتفرم مشاوره آنلاین وکیل خود کمک کند.

یک طرح کسب و کار داشته باشید

در مرحله ای که تجزیه و تحلیل رقبا را انجام داده اید و مخاطبان هدف را مشخص کرده اید، باید یک استراتژی تجاری واضح برای پلتفرم خدمات حقوقی آنلاین شما وجود داشته باشد. تحقیق جامع و بداهه نویسی کلید داشتن یک طرح تجاری کاملاً تعریف شده خواهد بود. این می تواند داشتن یک پلتفرم برای کسب و کار شما باشد که از آنجا می توانید به راحتی به مخاطبان هدف خود دسترسی پیدا کنید. علاوه بر این، می توانید قیمت هایی را برای ارائه خدمات از طریق پلتفرم خود تعیین کنید زیرا منبع درآمدزایی خواهد بود.

 راه اندازی  پلتفرم مشاوره حقوقی آنلاین

هنگامی که نقشه  پلتفرم شما آماده شد، زمان آن فرا رسیده است که آن را عملی کنید. شما می توانید یک نرم افزار مشاوره آنلاین آماده مانند کارآسان را انتخاب کنید که می تواند به شما در راه اندازی  پلتفرم مشاوره حقوقی آنلاین در زمان کمتری کمک کند. ویژگی های محوری در یک  پلتفرم مشاوره حقوقی آنلاین (پنل وکیل، پنل مشتری، پنل مدیریت) یک  پلتفرم مشاوره حقوقی آنلاین باید با دقت با مجموعه ای از ویژگی ها و عملکردهای مناسب ساخته شود. در زیر مهمترین ویژگی هایی که در یک  پلتفرم مشاوره آنلاین وکیل وجود دارد، مشخص شده است.

 پنل مدیریت

جلسات را مدیریت کنید
مدیریت خدمات
مدیریت کاربران
تنظیمات را مدیریت کنید
مدیریت رزروهای برنامه ریزی شده

 هیئت وکلا

 ورود ثبت نام
پذیرش / رد درخواست کار
مکان رزرو را دریافت کنید
علامت گذاری زمانی که یک کار شروع شده است
دریافت اطلاعیه رزرو
تقویم تاریخچه رزرو
درآمد

 پنل کاربری

 ثبت نام ورود
ایجاد پروفایل
اکنون رزرو کنید / بعداً برنامه ریزی کنید
رزرو را تایید کنید
فرستادن درخواست
تاریخچه رزرو را ببینید
مشخصات وکیل
بررسی/به روزرسانی وضعیت
پیگیری وکیل
پرداخت آنلاین

 چگونه کاراسان می تواند به راه اندازی پلتفرم مشاوره حقوقی شما کمک کنند؟

ما در کاراسان تجربه خوبی در ساخت پلتفرم های مشاوره داریم و از طریق نرم افزار مشاوره آنلاین و آموزش کاراسان به بیش از 200 کسب وکار در بیش از 30 استان قدرت داده ایم. این محصول شاخص ما است که ماهیت همه کاره دارد و مجموعه ای از ویژگی ها را در بر می گیرد تا کارآفرینان بتوانند به راحتی پلتفرم مشاوره حقوقی آنلاین خود را راه اندازی کنند.

برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

هر روز هفته از 9 صب تا 16 بعدازظهر

مشاوره رایگان