روانشناس ها

پلتفورم آنلاین مراکز مشاوره

با ادغام جدیدترین فناوری ها، استفاده از هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی، صنعت مراقبت های بهداشتی، پزشکی و روانی در چند سال گذشته به شدت متحول شده است. این تحول، تجربه ارائه مشاوره به بیماران را هم برای خود بیماران و هم برای متخصصان روان پزشکی با ارائه کارایی بالا و مراقبت از بیمار بهبود بخشیده است. بر اساس یک نظرسنجی، از هر دو بیمار، یک نفر از اپلیکیشن مشاوره در دستگاه های تلفن همراه خود استفاده می کند. دلایل اصلی پشت چنین رفتاری، دسترسی به مشاوره بیش از یک متخصص پزشکی، کاهش دردسر جابجایی و انتظار در صف های طولانی و سهولت استفاده است.

 چرا استفاده از یک پلت فرم مشاوره آنلاین؟

با در نظر گرفتن سناریوی فعلی، کارشناسان انتظار دارند تقاضا برای پلتفرم های آنلاین مشاوره پزشک افزایش یابد. برخی از دلایلی که چرا اکنون بهترین زمان برای راه اندازی پلت فرم مشاوره آنلاین پزشک است عبارتند از:

افزایش تقاضا: صنعت مشاوره آنلاین پزشک در سال قبل 25.1 میلیارد دلار ارزش گذاری شده بود و انتظار می رود تا سال 2027 به ارزش بازار 35.5 میلیارد دلاری برسد. پیش بینی می شود که تقاضا برای پلت فرم های مشاوره آنلاین پزشک در حال رشد بوده و فرصت های سودآور متعددی را برای کارآفرینان نوپا فراهم نماید.

جهانی شدن: یک پلتفرم مشاوره آنلاین پزشک، می تواند بیماران و  روانپزشکان را بدون توجه به موانع جغرافیایی به هم متصل کند. نتیجه نیز، شامل افزایش دسترسی و درآمد خواهد بود. علاوه بر این، پلتفرم های مشاوره آنلاین استفاده از تخصص متخصصانی را که به صورت حضوری در دسترس نیستند برای بیماران آسان می کند.

مقرون به صرفه بودن و صرفه جویی در زمان: راه اندازی یک پلتفرم مشاوره آنلاین در مقایسه با ساخت یک بیمارستان و یا اجازه و خرید مطب پزشکی با تمام امکانات و زیرساخت ها مقرون به صرفه تر بوده و صرفه جویی در زمان است.

نقاط قوت راه اندازی یک پلت فرم مشاوره آنلاین با پزشک

پلتفرم های مشاوره آنلاین، به طور موثر شکاف بین بیماران و متخصصان مراقبت های بهداشتی را پر می کنند. محبوبیت روزافزون پلتفرم های مشاوره آنلاین پزشک را می توان به این واقعیت نیز نسبت داد که مزایای بی پایانی را برای روانپزشکان و همچنین بیماران ارائه می دهد. برخی از مزایای ارائه شده عبارتند از:

مزایای بستر مشاوره آنلاین روانشناسان برای روانشناس:

دسترسی گسترده تر: روانپزشکان می توانند توصیه ها و خدمات پزشکی خود را در سطح کشوری به بیماران ارائه دهند و تمام موانع جغرافیایی را بشکنند.

افزایش درآمد: پلتفرم های مشاوره آنلاین جریان های درآمد بیشتری را برای  روانپزشکان ارائه می کنند، مانند اینکه می توانند کتاب های الکترونیکی و مطالب آموزشی پزشکی را به بیماران خود بفروشند. علاوه بر این، روانپزشکان می توانند خدمات سایر متخصصان مراقبت های بهداشتی مانند متخصصان، مراکز تشخیصی یا آزمایشگاه ها را با دریافت پول در ازای آن ارجاع دهند. چنین فرصت های درآمدی سودآوری ممکن است در یک محیط آفلاین امکان پذیر نباشد.

انعطاف پذیری: با یک پلت فرم مشاوره آنلاین، روانپزشکان می توانند با انعطاف بیشتری برنامه های خود را طبقه بندی کرده، نرخ های خود را تعیین نمایند و از مکان دلخواه خود کار کنند.

مدیریت زمان: روانپزشکان می توانند زمان خود را با یک پلتفرم مشاوره آنلاین به طور موثرتری مدیریت کنند. آنها می توانند بدون پرداختن به دردسرهای وظایف اداری، اتاق انتظار و غیره بیماران خویش را درمان نمایند.

مدیریت بهتر بیمار: پلتفرم های مشاوره آنلاین، روانپزشکان را قادر می سازد تا بیماران خود را به طور مؤثرتری مدیریت کنند. آنها می توانند به سوابق پزشکی بیمار دسترسی داشته باشند و بهبودی یا پیشرفت بیماری را پیگیری کنند.

رضایتمندی بیمار: پلتفرم های مشاوره روان پزشکی برای بیماران راحت تر بوده و دسترسی اسان تری به پزشک خود دارند، از این رو، پلتفورم های آنلاین، رضایت مشتری مورد قبولی را دریافت می کنند.

 بیماران می توانند به راحتی نوبت های خود را مدیریت کنند و نیازی به طی مسیر برای حضور در کلینیک نداشته باشند. بیمارانی که رضایتمندی بیشتری دارند ارجاعات بیشتری را در اینده خواهند داشت.

تعادل بین کار و زندگی: روانپزشکان می توانند با یک پلت فرم مشاوره آنلاین به تعادل بهتری بین کار و زندگی خود دست یابند. آنها می توانند از خانه یا هر مکان دیگری کار کنند.

مشاوره تخصصی: در صورت بروز مشکلات یا بیماری های پیچیده، روانپزشکان می توانند از طریق انجمن ها یا گروه های گفتگوی آنلاین از روانپزشکان ارشد/متخصص خود مشاوره بگیرند.

مزایای بستر مشاوره آنلاین برای بیماران:

راحتی: بیماران می توانند بدون نیاز به رفتن به بیمارستان از درمان های پزشکی در خانه خود استفاده کنند. این برای کسانی که در مکان های دور زندگی می کنند یا مشکلات حرکتی دارند بسیار مفید است.

دسترس پذیری: پلتفورم مشاوره آنلاین روانشناس کاراسان، دسترسی بیماران را به طیف وسیعی از  روانپزشکان، صرف نظر از موقعیت مکانی آنها، فراهم می کند. بیماران می توانند به راحتی با متخصصان در سراسر جهان بسته به وضعیت بیماری و شرایط خود ارتباط برقرار کنند.

صرفه جویی در زمان: افرادی که برنامه های فشرده یا زندگی کاری پیچیده ای دارند می توانند در زمان خود صرفه جویی کنند و در غیر این صورت مجبور به مرخصی یا صرف زمان برای سفر به بیمارستان می شوند.

مقرون به صرفه: مشاوره آنلاین نسبت به مشاوره حضوری مقرون به صرفه تر است. مراجعین می توانند در هزینه های طی مسیر و هزینه های مشاوره صرفه جویی کنند.

نظارت بهتر: با تهیه انواع گزارش ها و نسخه های دیجیتالی آن ها در کمترین زمان، روانپزشکان می توانند بیماران خود را دقیق تر و کارآمدتر تحت نظر داشته باشند. این همچنین برای کسانی که از بیماری های مزمن و خطرناک رنج می برند و نیاز به حمایت و مراقبت مداوم دارند مفید است.

احترام به حریم خصوصی:  روانپزشکان در خلوت خانه خود بیمار، به او مشاوره می دهند. این امر برای کسانی که از مباحثه در مورد مشکلات خود در محیط بیمارستان راحت نیستند سودمند است. علاوه بر این، پلتفرم مشاوره آنلاین  کارآسان با رمزگذاری و ایمن نگه داشتن داده های پزشکی، حریم خصوصی بیماران خود را در اولویت قرار می دهند. 

چگونه فعالیت خود را در یک پلتفورم مشاوره آنلاین آغاز کنیم؟

آغاز فعالیت پزشکی در پلتفورم آنلاین ممکن است آنچنان هم آسان به نظر نرسد. با این حال، با کسب اطلاعات و دانش می توان به راحتی بر این چالش فائق آمد. در این بخش، نکات کلیدی را که باید هنگام راه اندازی پلتفرم مشاوره آنلاین پزشک در نظر بگیرید، مورد مباحثه قرار می دهیم.

پژوهش

درک آنچه جامعه در حوزه مشاوره آنلاین به آن نیاز دارد، حیاتی است. انجام تحقیقات در مورد درآمد و ... به این ایده اولیه می پردازد که چگونه می توان پیش رفت و یک تجارت آنلاین مشاوره با پزشک ایجاد کرد. در حالت ایده آل، می توان تحقیقات بازار را با شناسایی شرکای بالقوه و مطالعه رقبا آغاز کرد.

ارزش پیشنهادی

جدا کردن یک کسب و کار جدید از بقیه افراد بستگی به این دارد که ارزش های پیشنهادی منحصر به فرد چقدر خوب تعریف شده باشند. بسته به ارزش پیشنهادی، تجربه کاربر، خدمات مشتری، انتخاب محصولات و خدمات و موارد دیگر متفاوت خواهد بود.

 یک نمونه اولیه ایجاد کنید

انجام تحقیقات در مورد بازار کار و تعریف ارزش های منحصر به فرد، حجم زیادی از داده ها را برای ایجاد یک نمونه اولیه میسر می سازد. نمونه اولیه و تعداد ویژگی هایی که فرد می خواهد ادغام کند کاملاً به بودجه وی بستگی دارد.

 تهیه یک پلتفورم قدرتمند و قابل اعتماد

برای ایجاد کسب و کارآنلاین در هر زمینه ای تهیه پلتفورم نرم افزاری قابل اعتماد ضرورت دارد تا عملیات مشاوره آنلاین پزشک را ساده تر سازد. کارآسان یکی از پلتفورم های محبوب است که ویژگی ها و عملکردهای منحصر به فردی را برای اجرای یک پلتفرم آنلاین مشاوره روان پزشکی بی عیب و نقص ارائه می دهد. این پلتفورم با ویژگی ها و ابزارهای محبوبی همچون کنفرانس ویدیویی، چت متنی و غیره ادغام شده است تا ارتباط بین روانپزشکان و بیماران را به بهترین نحو پشتیبانی کند.

 آنلاینابزار مشاوره

برای موفقیت آمیز بودن جلسه ملاقات آنلاین، ابزارهای مشاوره نقش مهمی ایفا می کنند. این ابزارها کیفیت ارتباط بین روانپزشکان و بیماران را بهبود می بخشد. ابزارهای مرتبطی که تجربه کاربری را برای بیماران بهبود می بخشد عبارتند از اشتراک فایل، اشتراک اسناد، چت متنی، اشتراک گذاری صفحه، ضبط صفحه و غیره.

 صورت جلسه

تهیه صورتجلسه می تواند به  روانپزشکان کمک کند تا تمامی مسائل را از ویزیت های آنلاین بیماران، از جمله علائم بیماران، برنامه های درمانی و دستورالعمل های پیگیری با دقت ثبت گردد. این یادداشت ها همچنین به  روانپزشکان کمک می کنند تا با ارائه یک رکورد جامع از وضعیت بیمار، با سایر متخصصان ارتباط مؤثرتری برقرار کنند. صورت جلسه ها پس از هر ویزیت، باید به طور ایمن روی پلت فرم ذخیره شوند تا اصل رازداری و حریم خصوصی بیمار حفظ گردد.

 امکان مشاوره چهره به چهره

امکان تماس تصویری ارتباط چهره به چهره را امکان پذیر می کند، بنابراین، به  روانپزشکان امکان می دهد وضعیت فیزیکی بیماران را با دقت بیشتری ارزیابی کنند. این ویژگی به روانپزشکان امکان می دهد تا تشخیص را به صحیح ترین شکل ممکن انجام دهند و در نهایت بازخورد، توصیه های درمانی و نسخه های فوری را ارائه دهند. پلتفرم های آنلاین باید از رمزگذاری پلتفورم اطمینان حاصل کنند و هیچ صدا یا ویدیویی روی سرور ارسال یا ذخیره نگردد.

برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

هر روز هفته از 9 صب تا 16 بعدازظهر

مشاوره رایگان