جزئیات کلاس ها

برای ثبت در کلاس زیر اقدام نمایید

رزومه نویسی برای شرکت های خارجی و فریلنسری خارجی

مدرس : کوثر رحیم آقاپور

مدت زمان دوره : 8 جلسه

قیمت دوره : 2,500,000 تومان

500,000 تومان

رزومه نویسی برای شرکت های خارجی و فریلنسری خارجی

دوره رزومه نویسی برای شرکت های خارجی و فریلنسری خارجی به شما کمک می کند تا استراتژی های زبان انگلیسی و مهارت های ارتباطی مورد نیاز برای پیشرفت در حرفه خویش را توسعه دهید. چه در حال حاضر شغل موفقی داشته باشید و چه به دنبال پیشرفت و ارتقای جایگاه شغلی و یا حتی اگر قصد تغییر حرفه و شاخه فعالیت خود هستید، مخاطب این دوره قرار می گیرید. 

 

این دوره شامل آماده سازی افراد برای آموزش نحوه جستجوی شغلی موفق، از جمله خود تحقیق و تفحص در مورد بازار کار و صنایع مورد علاقه است. تقویت مهارت های مصاحبه با شناخت آنچه که مدیران استخدامی به دنبال آن هستند و اقدامات لازم برای آماده شدن برای انواع سوالات سختی که شرکت های خوشنام برای استخدام مطرح می کنند از برنامه های این دوره است. این دوره به شما این امکان را می دهد که مهارت هایی را که در این تخصص می آموزید در جستجوی شغل به کار ببرید. یکی از مزایای کلیدی آن نیز، فرصت هایی است که برای تمرین مهارت های مصاحبه خود با دیگر جویندگان کار از سراسر کشور دارید. شما به آنها بازخورد می دهید و آنها به شما بازخورد می دهند. در این فرآیند، بینش جدیدی در مورد آنچه که یک سخنران موفق بدان مسلح است به دست خواهید آورد و به مهارت های مصاحبه انگلیسی خود نیز اطمینان خواهید داشت. 

 

سرفصل دروس

درس 1: تحقیق و آماده سازی مصاحبه

درس 2: مصاحبه موفق

درس 3: تکنیک های مصاحبه پیشرفته

دوره 4: نوشتن رزومه و نامه های برنده

دوره 5: چگونه شغل مورد نظر خود را بدست آوریم

  

پس از اتمام این دوره، شما قادر خواهید بود: 

1) از ویژگی های شناختی، اجتماعی و عاطفی فردی خود، همراه با زمینه های مورد علاقه، برای کشف چگونگی پیدا کردن مشاغل آینده که می توانند بیشترین رضایت را برای شما به ارمغان آورند، استفاده کنید.

2) مهارت‌های قابل انتقال را که بیشترین ارزش را برای کارفرمایان دارند که مشاغل مورد علاقه شما را دارند شناسایی کنید.

3) یک استراتژی ساده برای ارائه مهارت های خود به یک کارفرما به شیوه ای موثر و متقاعد کننده به کار ببرید.

هدف از استخدام مدیران فقط استخدام افرادی نیست که به شغل نیاز دارند. استخدام افرادی است که به سازمان خود، مأموریت آن و کاری که در موقعیت شغلی دخیل است اعتقاد دارند. هر مدیر استخدامی می داند: افرادی را برای انجام یک کار استخدام کنید و آنها برای پول شما کار خواهند کرد. افرادی را استخدام کنید که به کار اعتقاد دارند و آنها برای علاقه خود کار خواهند کرد.

و این یک مورد "جعل کردنش تا زمانی که آن را درست نکنید" نیست. شما باید در مورد اعتقاد خود به یک سازمان و مأموریت آن صادق باشید. این بدان معناست که شما باید در مورد صنعت، شرکت و موقعیت تحقیق کرده باشید - و بتوانید نشان دهید که چگونه اهداف شما در زندگی با ماموریت شرکت مطابقت دارد. انجام این کار باعث می شود تصوری که به عنوان یک نامزد منتقل می کنید، نحوه پاسخگویی به سؤالات سنتی و روشی که نشان می دهید کاندیدای مناسب برای این شغل هستید، شکل می دهد.

چگونه می توانید رزومه متمایز و محکمی بنویسیم؟

چگونه می توانید خود را به کارفرمایان بالقوه با استفاده از زبانی که در سازمانشان به هان زبان صحبت می کنند، معرفی کنید؟ این دوره پاسخ تمامی این سوالات را می دهد. شما یاد خواهید گرفت که چگونه یک رزومه خسته کننده را به یک رزومه پویا و محکم تبدیل کنید، رزومه ای که بتواند استعدادهای شما را به زبانی که کارفرما می فهمد منتقل می کند.

پس از اتمام این دوره، شما قادر خواهید بود:

1. هدف واقعی یک رزومه را مشخص کنید.

2. شایستگی های مورد نیاز را برای یک موقعیت شغلی مشخص کنید.

3. رزومه خود را با Applicant Tracking Systems (نرم افزار غربالگری رزومه) تطبیق دهید.

4. برای جمع آوری استراتژیک مرتبط ترین شواهد شایستگی برای یک موقعیت خاص، رزومه های موفق، قدرتمند و قانع کننده ای را با استفاده از فهرست دستاوردهای خود بنویسید.

5. از روش ردیف مهارت های رزومه برای تقویت رزومه خود استفاده کنید.

6. بخش های خلاصه و رزومه های هدف را در راستای یک موقعیت شغلی بنویسید.

7. از منابع وب برای یافتن زبان قدرتمند برای رزومه خود بهره ببرید.

8. یک رزومه قوی در قالبی تهیه کنید که هم با پیشینه شما و هم با موقعیتی که به آن علاقه دارید مناسب باشد.

9. نامه های قوی تهیه کنید که از A.I.D.A استفاده می کنند. تا به شما در دستیابی به اهداف شغلی خود کمک کند.

10. رزومه های موثری تهیه کنید که به شما کمک می کند از رقبا متمایز شوید. 

اگر قبلا ثبت نام شده اید؟
وارد شوید

سرفصل‌های دوره